Novinky

DĚKUJEME!

25.10.2022

První Comic-Con Junior v Brně je za námi! Od Comic-Conu Prague se lišil částí programu a jeho zaměřením, novým prostorem a službami v něm. To podstatné ale zůstalo - atmosféra svátku pro fanoušky comicsu, her, cosplaye, sci-fi a fantasy. Většina z vás si ji nenechala zkazit ani průšvihem se špatně nastavenou kapacitou občerstvení. Mrzí nás to, moc se omlouváme a slibujeme, že se z toho poučíme. DĚKUJEME vám za sobotní VYPRODÁNÍ VSTUPENEK, za nadšené ohlasy i kritickou zpětnou vazbu, pohání nás to vpřed k vylepšování dalších Comic-Conů. ...Více

Sára Korbelová navštíví CCJ

23.10.2022

Hraje v Divadle na Vinohradech, například ve hrách Pygmalion, Revizor nebo Návštěva staré dámy. Známá je ze seriálu Ulice, ale hrála i v dalších seriálech, jako Slunečná, Láska v čase korony, Specialisté, #martyisdead. Z filmových rolí jmenujme roli zdravotní sestry ve filmu Po čem muži touží a Princezna zakletá v čase 2.

SOBOTA VYPRODÁNA!

23.10.2022

Pokud si někdo myslel, že Comic-Con Junior je pro děti, mohl by už dnes prozřít na základě zpráv od včerejších účastníků. Bylo to náročné, bylo to krásné, kapacita pavilonu E byla VYPRODÁNA! Comic-Con Girl to s vámi váhajícími ještě jednou zkusí. Comic-Con Junior i přes ten mladistvý název je standardním Comic-Conem pro dospělé fanoušky, s bohatým programem. Jen je navíc s programem pro děti a mládež. Ale poslechněte si sami ve videu na FB.

Soutěž o herní židli DXRacer P132

22.10.2022

Ve spolupráci se @dxracerczech jsme si pro Vás připravili soutěž o herní židli DXRACER P132 podle vlastního výběru! Jak soutěžit najdete na FB stránce CCJ.

Kvíz o skvělé ceny na zahájení

22.10.2022

Připravili jsme si pro vás na slavnostní zahájení unikátní Comic-Con Junior kvíz o opravdu hodnotné ceny. Výherci se mohou těšit na Samsung Galaxy Z Flip 4, Samsung A53, Samsung Galaxy Watch a stavebnice LEGO®. Partnerům děkujeme! V 10:30 v hlavním sále to vypukne. Doražte včas a připravte se na opravdu náročné otázky!

Suanne Braun zvedá prapor Stargate!

22.10.2022

Den před conem získat herce pro spolupráci je zázrak a jsme moc rádi, že Suanne Braun přijala naše pozvání. Nejspíš vám nevynahradí dva hosty, kteří nemohli na poslední chvíli přijet, ale to ostatně není jejím hlavním úkolem. Přijede za fanoušky proto, aby je potěšila a pobavila, aby si historky z natáčení oblíbené Hvězdné brány užili z jiného pohledu.

Spolupráce se Samsung!

21.10.2022

Hernu mobilních telefonů a možnost vyzkoušet si další špičkové Samsung produkty najdete ve videoherně v hale E0 v 1. podlaží. Vítězové kvízu v rámci slavnostního zahájení se mohou těšit na hlavní tři ceny: Samsung Galaxy Z Flip4, Samsung A53 5G a Samsung Galaxy Watch!

Videozdravice od Radka Škvora

21.10.2022

RADEK ŠKVOR už se nemůže dočkat, až se s vámi potká na Comic-Conu Junior! Český hlas Ashe Ketchuma či Draco Malfoye vám posílá své vřelé pozdravy, přesvědčte se ve videu na FB stránce CCJ.

Aplikace Comic-Con Czech

21.10.2022

Všechny potřebné informace o Comic-Conu Junior naleznete na jednom místě a to včetně podrobného programu. Jednotlivé pořady si můžete dát mezi oblíbené a aplikace vás na ně upozorní. Také můžete v aplikaci jednoduše nakupovat fotografování a podepisování s našimi hvězdnými hosty. Aplikaci stahujte zde, funguje pro Android i pro Apple.

Představujeme: PRUSA RESEARCH

20.10.2022

Už přes deset let vyrábí oceňované 3D tiskárny, které slouží firmám i jednotlivcům ke zhmotňování čehokoliv, co je napadne. Připravili si pro vás workshopy, kde zjistíte, jak 3D tiskárny používat, jak se o ně starat, a dokonce se budete moci zeptat na cokoliv, co vás o 3D tisku zajímá.

M.Shanks a L.Doig nepřijedou

20.10.2022

Moc nás mrzí, co vám musíme oznámit. Právě nás kontaktovali Michael Shanks se svou ženou Lexou Doig, že nebyli vpuštěni do letadla kvůli problému s pasy. Před pár minutami jsme se domluvili s agentem Suanne Braun, kterou znáte ze světa Stargate, souhlasila a přiletí.

Princeznini hosté

20.10.2022

Dalšími z potvrzených speciálních hostů Comic-Conu Junior 2022 z delegace filmu Princezna zakletá v čase 2 je český herec a moderátor JAKUB OUVÍN, známý i pod přezdívkou Big Buba, a herec, komik a moderátor VLADIMÍR POLÁK.

Představujeme deskohernu: REXhry

20.10.2022

Další várku parádních deskovek se skvělou hratelností vám do naší deskoherny přinesou REXhry, známý vydavatel her, jako jsou Blood Rage, Galaxy Trucker, Břink!, Mage Knight, Setllers a herních sérií TimeLine nebo Malé Velké...

Představujeme partnera: Animerch

20.10.2022

Internetový obchod Animerch by měl každý fanoušek anime, japonské kultury a mangy dobře znát, protože nabízí opravdu široký sortiment exkluzivního zboží. Mezi hlavní trháky patří sběratelské figurky, sošky, mystery boxy, trička, mikiny, hrnky, podložky pod myš, pocky a spoustu dalšího.

Máme štěstí na Čtyřlístek

20.10.2022

legendární český výtvarník a autor Čtyřlístku, JAROSLAV NĚMEČEK, dorazí do Brna na Comic-Con Junior 2022, aby během slavnostního zahájení události osobně převzal cenu Comic-Conu Junior 2022 za výjimečný přínos fantastice!

Potkejte známé roboty

19.10.2022

Roboty na Comic-Conu Junior zastoupí známí droidi R2D2, BB-8 a D-O ze Star Wars. Stavba pohyblivého modelu R2D2 trvala 7 měsícu, droid je vytisteny na 3D tiskárne z cca 25kg filamentu a obsahuje necelých 300 led diod.

Představujeme partnera: Alchemistr

19.10.2022

Pokud si budete chtít oddechnout a také zahrát na konzolích, máme pro vás skvělou možnost. Alchemistr pro vás připravil chill zónu, kde i dostanete dárečky za své snažení. A navíc, pokud budete mít štěstí, můžete na místě potkat i Martina Rotu!

Dům rytířských ctností

19.10.2022

Dům Rytířských Ctností se na základě staletých tradic věnuje zážitkové výuce a rozvoji evropských bojových umění. Pro členy je zdrojem zábavy a relaxace, pramenem vzdělávání, pro fandy zřídlem nových rozhledů a platformou pro sdílení zkušeností.

Spolupráce s ČT:D

19.10.2022

Kromě pomoci s propagací pro nás přátelé z ČT:D připravili fotokoutek ve spolupráci s CEWE. Přijďte si udělat fotografii před zeleným klíčovacím pozadím, dosaďte si fantastický svět a překvapte kamarády. Nebo se vyfoťte s maskotem ČT: Večerníčkem!

Simona Hába Zmrzlá na CCJ

19.10.2022

Je členkou souboru brněnského divadla Husa na provázku, hostovala také v Národním divadle Brno. První její velká filmová role je ztvárnění hlavní ženské postavy Katynky Kolářové ve filmu Hastrman dle románu Miloše Urbana. Zahrála si také v seriálech jako Labyrint, Četníci z Luhačovic a další. V pohádce Princezna zakletá v čase si zahrála hlavní zápornou postavu Murien.